fbpx

CLIMB FOR CLIMATE

22 listopada, 2021

Wspinaj się dla klimatu, gdziekolwiek jesteś na świecie!

Climb for Climate to inicjatywa marki Mons Royale, która ma zachęcić wszystkich w Black Friday do odłożenia swoich urządzeń mobilnych, odejścia od ekranów, omijania ulubionych centrów handlowych i spędzenia czasu na łonie natury. Niezależnie od tego czy jesteś rowerzystą, wspinaczem, wędrowcem czy narciarzem, niezależnie od twojej pasji, Mons Royale zachęca Cię do zrobienia jak największej liczby outdoorowych metrów w pionie. 


Przekraczając kolejne metry w pionie, wszyscy zaangażowani w inicjatywę pomogą zebrać pieniądze na prace nad bioróżnorodnością i ochroną starych lasów na wyspie Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Od 25 listopada do północy w niedzielę 28 listopada uczestnicy mają 3 dni na pokonanie jak największej liczby metrów w pionie, korzystając z dowolnej formy aktywności fizycznej. Za każde 20 m przewyższenia w pionie Mons Royale przekaże 1 USD na rzecz POW Canada z łączną kwotą 5000 USD.

To świetna inicjatywa, aby zachęcić ludzi do wyjścia na zewnątrz i przyczynić się do ochrony naszego wspólnego naturalnego placu zabaw.

Dołącz do nas !

Aby się zarejestrować i wspiąć się dla klimatu:

1. Wejdź na LINK i zarejestruj się, aby otrzymać unikalny kod i uzyskać dostęp do 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej FATMAP

2. Pobierz aplikację FATMAP i utwórz login

3. Użyj aplikacji, aby zarejestrować swoje pionowe metry i zapisać je za pomocą hasła #ClimbforClimate

4. 1 dolar za każde 20m przewyższenia wesprze wysiłki POW Canada na rzecz ochrony bioróżnorodności i starych lasów w Kolumbii Brytyjskiej.

O marce Mons Royale

Mons Royale, prosto znad jeziora Wanaka w Nowej Zelandii tworzy wysokiej jakości odzież z merynosów, skierowaną do pasjonatów górskich i sportowych przygód, jak również tych, którzy manifestują swój styl na co dzień w miejskich outfitach. Etycznie uprawiany, naturalny, biodegradowalny i trwały merynos jest miękki, niezwykle oddychający, reguluje temperaturę i nie przewodzi zapachów. Mons Royale to marka od merynosów nowej generacji noszona przez najlepszych sportowców na świecie.

Mons Royale – MADE BY MOUNTAINS.

Linki:

https://nz.monsroyale.com/blogs/news/climb-for-climate
UDOSTĘPNIJ