fbpx

CHACO

FIT FOR ADVENTURE

odkryj sandały zapewniające najwyższy komfort i styl

Amerykańska marka Chaco od 1989 tworzy wysokiej jakości obuwie dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Marka znana jest z wytwarzania prostych, wszechstronnych produktów, które zapewniają najwyższy komfort i trwałość dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Od kultowego modelu sandałów Z po najnowsze rozbudowane kolekcje, każdy wzór Chaco cechuje dopasowanie oraz styl, które w połączeniu z wkładką LUVSEAT™ gwarantują wyjątkowy komfort. Marka Chaco oferuje szeroką gamę modnych sandałów, butów, klapek oraz akcesoriów inspirowanych stylem outdoorowym i lifestylowym.

Flagowa linia regulowanych sandałów outdoorowych Z wyróżnia się tym, że wykorzystuje pojedynczy pasek, który owija się wokół stopy przez podeszwę, dzięki czemu można je dopasować bez dodatkowych zapięć. Są dostępne z różnym rodzajem podeszwy oraz w mnogich konfiguracjach kolorystycznych.

Sandały Chaco wyróżnia dopasowanie i trwałość podczas całodziennego noszenia. Wbudowana w każda parę sandałów Chaco wkładka LUVSEAT™ zapewnia wyprofilowane wsparcie łuku stopy, dzięki czemu sandały uzyskały doskonałą opinię środowisk podiatrycznych. Chaco produkuje wszystkie wkładki z mieszanek poliuretanowych (PU), ponieważ materiał ten nie niszczy się się ani nie kurczy się z powodu zużycia. Dzięki temu powstają trwałe produkty, które pozostają na nogach na długo. Wydajne podeszwy zewnętrzne CHACOGRIP ® zostały zaprojektowane z myślą o przyczepności w najtrudniejszych warunkach. Natomiast ECOTREAD ™ – zastrzeżona mieszanka podeszwy zewnętrznej – wykorzystuje 25% gumy pochodzącej z recyklingu na podeszwy zewnętrzne, które są twarde na szlaku i jednocześnie przyjazne dla środowiska.

Marka Chaco celebruje outdoor i naturę, ponieważ wierzy, że życie wzbogaca się dzięki przygodzie, podróżom i społeczności. Możliwość naprawy jest ważną częścią filozofii marki. Repair – Reuse – ReChaco to najnowszy program Chaco, który oferuje naprawy kultowej serii sandałów Z. Dzięki temu Ty i Twoja ukochana para sandałów Chaco możecie kontynuować wspólną przygodę. Promując akcję naprawczą marka przyczynia się do ograniczenia zużycia surowców oraz wywiera mniejszy wpływ na planetę Ziemię. Do tej pory marka naprawiła ponad 266tys. par sandałów. – m.in. wymieniając zużytą podeszwę, zerwane paski czy sprzączki czy konsultując czyszczenie i konserwacją obuwia. Wszystko po to aby uświadomić konsumentów, że najbardziej zrównoważone produkty nie są jednorazowe — można je naprawiać.