fbpx

MONS ROYALE

Mons Royale, firma z siedzibą nad malowniczym jeziorem Wanaka w Nowej Zelandii, od lat tworzy wysokiej jakości odzież z najlepszego gatunku wełny merino, swoją ofertę kierując do pasjonatów górskich i miłośników sportowych przygód. Merynos – uprawiany z troską o aspekty etyczne i ekologiczne, naturalny i biodegradowalny, to wyjątkowy materiał: oddychający, regulujący temperaturę i nie przewodzący zapachów.

Mons Royale oferuje najbardziej wszechstronną kolekcję do uprawiania sportów zarówno letnich jak i zimowych, wysokowydajną odzież oraz bieliznę, którą możemy z zadowoleniem nosić również poza górskimi szlakami. A bazą dla tych produktów jest merino – wyjątkowa wełna o niezwykłych właściwościach.

W ofercie Mons Royale znajdują się miękkie i przyjemne dla skóry produkty o uniwersalnych wzorach i sportowym charakterze. Trzon kolekcji stanowi seria bielizny baselayer (koszulki, topy, leginsy), a także kolekcja midlayer – cieplejsze i szybkoschnące elementy odzieży, które jednocześnie izolują i oddychają. Innym, wartym uwagi segmentem jest cała gama akcesoriów, wśród nich wiatroodporne kominy, oddychające kominiarki, czapki, opaski, rękawiczki oraz wygodne skarpety.

Zrównoważony. Etyczny. Trwały.

Certyfikat ZQ Merino to światowa gwarancja najwyższej jakości wełny, która pochodzi od akredytowanych farmerów spełniających bezkompromisowe standardy i wymagania. Owce z farm posiadających certyfikat ZQ Merino żyją na wolnym wybiegu w ramach Pięciu Wolności. Farmy są oceniane i audytowane przez trenerów i wykwalifikowanych zewnętrznych audytorów, co zapewnia spełnienie rygorystycznych standardów zrównoważonego rolnictwa i wartości ZQ. Misją i celem tych starań jest lepsza jakość życia dla zwierząt, naszej Planety i wszystkich jej mieszkańców.