fbpx

STANCE

Stance to kalifornijska marka produkująca oryginalne skarpety – miniaturowe dzieła sztuki. Znakiem rozpoznawczym Stance jest ekstremalna wygoda oraz technologia, w połączeniu z dużą dawką oryginalności i designu. Ambasadorami marki są ikony sportu – m.in. Jimmy Chin, Margo Hayes, Anton Krupicka, we współpracy z którymi Stance produkuje limitowane edycje skarpet. Marka wchodzi również w kolaboracje m.in. z ligą NBA, Harley’em Davidsonem, Marvel i streetowymi artystami.

INFIKNIT™ to zastrzeżona przez Stance mieszanka włókien nylonowych, wplecionych w obszary najbardziej narażone na tarcie, takie jak pięta i palce. Wykorzystany materiał zapewnia najtrwalszy produkt, dzięki czemu marka zapewnia dożywotnią gwarancję na przetarcia.

FEEL 360™ to opatentowane przez Stance termoregulacyjne

i antybakteryjne włókno, które dopasowuje się do stopy i zapewnia maksimum świeżości oraz komfortu podczas użytkowania. Eliminuje 99,95% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach oraz dostosowuje się do temperatury ciała, aby utrzymać stopy chłodne, odprowadzając pot o 20% szybciej niż liderzy rynku. Wysokiej jakości przędza sprawia, że skarpety Stance są 2 razy bardziej wytrzymałe.

BUTTER BLEND™ to zastrzeżona przez Stance mieszanka przędzy

z wodorostów i bawełny Pima, pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Materiał ten to jedna z kluczowych innowacji wykorzystywanych przez markę – jedwabiście gładki materiał, który zapewnia najwyższą miękkość. Marka wykorzystuje metody oszczędzające zarówno energię, jak i zasoby, ponadto włókno jest całkowicie biodegradowalne.

www.stance.com