fbpx

Ciele Athletics to młoda, lecz prężnie rozwijająca się kanadyjska marka, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród biegaczy na całym świecie.

Bogata oferta kolorystyczna w połączeniu z oryginalnym designem i jakością sprawiają, że produkty Ciele Athletics przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Działania marki skupiają się na zrównoważonym rozwoju – do produkcji czapek wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu.

W ofercie znajdują się najbardziej dopracowane na rynku biegowe czapki z daszkiem, koszulki biegowe oraz daszki. Fenomen czapek Ciele Athletics polega na ich ekstremalnej wygodzie, dopasowaniu, jak również zastosowanych w nich materiałach odprowadzających wilgoć oraz zapewniających ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Marka Ciele Athletics stworzyła czapki, które są czymś więcej niż tylko elementem ubioru z doskonałą oddychalnością. W rzeczywistości można je spakować, mają one odblaskowy materiał, a także solidny splot, zabawne style i kolory.